Коло довіри

22 вересня в «Іоанновому центрі» на заключному занятті «Школи психологічної підтримки» проєкту «Коло довіри» батьки, які мають тяжкохворих дітей, займалися нейрографікою разом з психологом Тетяною.

Спочатку учасники групи побоювалися, що вони не дуже вміють малювати, і сумнівалися в результаті. Але дана техніка через малюнок дозволяє керувати власним життям, шукати ресурс, якого так не вистачає батькам, які виховують тяжкохворих дітей. Тож учасники довірилися собі і поринули у творчість.

У кожної людини є сфери діяльності, які для них важливіші за інші. Отже, завдяки заняттям нейрографікою Ви можете ставити перед собою та вирішувати будь які завдання:

  • вибудовувати відносити в родині чи на роботі, з дітьми, однолітками тощо;
  • відновити здоров’я;
  • стабілізувати доходи, забезпечити кар’єрне зростання;
  • визначитися з самореалізацією, справою, якою хочеться займатися тощо.

Основними в цьому методі є зображення ліній і фігур – кіл, трикутників і квадратів. Нейрографічна лінія (лінія Піскарьова) – головний актив нейрографіки, проєкція думки на аркуш паперу. З її допомогою ми можемо бачити, як розвивається наше мислення і уява. Нейрографічна лінія унікальна, так як включає незадіяний потенціал мозку.


   

 

В кінці заняття учасники з власними малюнками обговорювали нові ідеї та плани щодо їх реалізації. Бажаємо їм успіху!

Проєкт закінчився, але в «Іоанновому центрі» так сподобалися такі важливі для батьків заняття, що їх вирішено продовжити. Для батьків, діти яких будуть проходити курс реабілітації в БУ «Іоаннів центр», щосереди буде проходити Батьківський клуб, на якому будуть розглядатися різні теми, обговорюватися актуальні проблеми та шляхи їх вирішення.

 
Проєкт «Коло довіри» здійснюється у рамках програми «Активна церква в громаді» за підтримки БО «Львівська освітня фундація». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією БО «Львівська освітня фундація».

http://www.lef.org.ua/

Залишити коментар