Школа психологічної підтримки в «Іоанновому центрі»

7 липня в «Іоанновому центрі» в рамках проєкту «Коло довіри» пройшло перше заняття «Школи психологічної підтримки» (групи взаємопідтримки) для батьків, які мають тяжкохворих дітей.

Важливим напрямком роботи психолога є корекція, оскільки батьки не завжди поінформовані про причини відхилень, методи психокорекції, взаємодії з дитиною, а також про подолання різних труднощів у навчанні, вихованні та спілкуванні з дитиною в сім’ї. Насамперед, виділяються такі напрямки, як:

  • гармонізація сімейних стосунків; 
  • корекція психічного стану матері;
  • корекція дитячо-батьківських стосунків; 
  • допомога в адекватній оцінці можливостей дитини (як фізичних так і психологічних);
  • навчання матері спеціальним корекційним і методичним прийомам, необхідним для проведення занять з дитиною в домашніх умовах;
  • навчання матері спеціальним виховним прийомам, необхідним для корекції особистості.

Заняття «Школи психологічної підтримки» – це, в першу чергу, пошук нового на основі набутого досвіду та вияв любові до тих, кому вона дуже потрібна. Батьки, особливо матері, які доглядають за «особливою» дитиною, часто губляться в особистісному плані. Дуже важливо допомогти їм заглянути в себе і побачити там здібності, які, з невідомих причин, так і не розкрилися. Зрештою, усвідомити, що саме вони, батьки, покликані допомогти дитині побачити світ з усіма його барвами.

То ж під час заняття групи взаємопідтримки учасниці змогли разом з психологом Тетяною обговорити нагальні проблеми, знайти шляхи їх вирішення. Також поспілкувалися, посміялися, розслабилися. І з піднесеним настроєм пішли до своїх діточок.Проєкт «Коло довіри» здійснюється у рамках програми «Активна церква в громаді» за підтримки БО «Львівська освітня фундація». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією БО «Львівська освітня фундація».

http://www.lef.org.ua/

Залишити коментар