Надання першої медичної долікарської допомоги дітям з неврологічними захворюваннями

23 червня поточного року о 10.00 буде проведено перший тренінг для волонтерів «Надання першої медичної долікарської допомоги дітям з неврологічними захворюваннями» в рамках проєкту «Коло довіри». Тренінг буде проводити керівник організації «MedCorp», інструктор Олексій Турчак.

Тренінг буде проходити за міжнародним протоколом надання першої долікарської допомоги BLS. На тренінгу учасники зможуть дізнатися, як зупинити кровотечу, що робити при втраті свідомості, як визначити зупинку серця та проводити серцево-легеневу реанімацію. Також зможуть навчитись розпізнавати інфаркт, інсульт, дізнаються, що робити при напад Епілепсії, як діяти при травмах, переламах, опіках, алергічних реакціях тощо. Учасники тренінгу зможуть відпрацювати здобуті знання на практиці на учбових манекенах.

З даного тренінгу парафія Святого Архістратига Михаїла с. Волоське розпочинає проєкт «Коло довіри», який буде реалізовуватися протягом чотирьох місяців в реабілітаційному центрі для дітей з неврологічними захворюваннями та захворюваннями опорно-рухового апарату «Іоаннів центр» м. Підгородне.

В рамках проєкту будуть проведені 2 тренінги для волонтерів, які готові надавати допомогу в догляді за дітьми з інвалідністю під час проведення заходів для клієнтів Центру. Також буде проведена серія груп взаємопідтримки для батьків тяжкохворих дітей, яка складатиметься з 6 зустрічей на різні теми. Про кожен захід ми будемо повідомляти додатково.

Місце та адреса проведення заходів: тренінгова зала БУ «Іоаннів центр», Дніпровський район, м. Підгородне, вул. Шосейна, 90 Б.

Контакти для запису на тренінг: о. Євген Бабенко, тел. 096825 93 20; Оксана Чупіта, тел. 067632 69 94.Проєкт «Коло довіри» здійснюється у рамках програми «Активна церква в громаді» за підтримки БО «Львівська освітня фундація». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією БО «Львівська освітня фундація».

http://www.lef.org.ua/

Залишити коментар