Розклад роботи гуртків Центру духовного та творчого розвитку дитини при храмі святого Архістратига Михаїла с. Волоське на 2016-2017 навчальний рік


ПОНЕДІЛОК

1-й, 3-й

Програмування

Scratch

14.30 – молодша група

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

15.30 – старша група

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

 

ВІВТОРОК

Гончарна справа

13.30 – молодша група

Ігнашева Наталя

Гончарна майстерня

14.45 – старша група

Ігнашева Наталя

Гончарна майстерня

Англійська мова

13.30 – нова гр.

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

14.30 – up 3a

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

15.30 – up 3b

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

16.30 – up 2

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

17.30 – up 4

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

18.30 - дорослі

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

16.30 – 2 кл.

Кожемяк Маргарита

Трапезна

17.30 – up 4

Кожемяк Маргарита

Трапезна

18.30 – up 5

Кожемяк Маргарита

Трапезна

 

ЧЕТВЕР

Гончарна справа

13.30 – молодша група

Ігнашева Наталя

Гончарна майстерня

14.45 – старша група

 

 

 

П’ЯТНИЦЯ

Англійська мова

13.30 – нова група

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

14.30 – up 3a

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

15.30 – up 3b

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

16.30 – up 2

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

17.30 – up 5

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

18.30 – старша група

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

 

СУБОТА

Англійська мова

13.45 – 2 кл.

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

14.45 – up 4

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

15.45 – старша група

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

17.00 - Pi

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

Астрономія

18 .00 – 20. 00

Кожемяк Маргарита

Навчальний клас

 

НЕДІЛЯ

Хор

9.00 – 9.40

Місаілова Яна

Навчальний клас

9.45 – молодша група

Головченко Анастасія

Навчальний клас

9.45 – старша група

Рудова Ксенія

Храм

Творча майстерня

10.45 – 12.45

Ігнашева Наталя

Навчальний клас

Театральний гурток

13.00 – 14.30

Манько Поліна

Навчальний клас

 

Програмування Scratch - Деніссен Йоланта

Англійська мова  - Деніссен Йоланта

Англійська мова - Кожемяк Маргарита

Астрономія - Кожемяк Маргарита

Гончарна справа - Ігнашева Наталя

Творча майстерня - Ігнашева Наталя

Хор - Місаілова Яна

Хор - Головченко Анастасія

Хор - Рудова Ксенія

Театральний гурток - Манько Поліна

 


 



Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas