Розклад роботи гуртків Центру духовного та творчого розвитку дитини при храмі святого Архістратига Михаїла с. Волоське на 2017-2018 навчальний рік

 

ПОНЕДІЛОК

1-й, 3-й

Програмування

Scratch

13.45 –15.00 молод.гр.

 

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

Програмування

Scratch

15.00 –16.15 старш.гр.

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

 

ВІВТОРОК

Англійська

13.30 – 2 кл.

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

14.30 – up 4a

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

15.30 – up 4b

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

16.30 – up 3

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

17.30 – up Рі

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

18.30 -20.30 дорослі

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

13.30 – 1 кл

Юшко Алла

Трапезна

14.30-16.15 –додатков

Юшко Алла

Трапезна

15.30 – up C

Кожемяк Маргарита

Трапезна

16.30 – up BB

Кожемяк Маргарита

Трапезна

17.30 – 18.30 up Ki

Кожемяк Маргарита

Трапезна

 

П'ЯТНИЦЯ

Англійська

13.30 – 2 кл

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

14.30 – up 4a

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

15.30 – 1 кл

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

16.30 – up С

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

17.30 – up Кі

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

18.30 – тренінг для викладачів англ..

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

Астрономія

18.00 – 20.00

Кожемяк Маргарита

Трапезна

 

СУБОТА

Англійська

13.45 – up 3

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

14.45 – up 4b

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

15.45 – up VAVKI

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

16.45 – up Pi

Деніссен Йоланта

Навчальний клас

 

НЕДІЛЯ

Хор з 08.10.2017

9.00 – 9.40

Місаілова Яна

Навчальний клас

Добролюбіє

З 08.10.2017

9.45 – молод.гр.

Дев'яткина Карина

Храм

Творча майстерня з 08.10. 2017

9.45 – старш.гр.

Григорчак Ксенія

Навчальний клас

Добролюбіє

З 08.10.2017

10.45 – 11.45

Старша група

Дев'яткина Карина

Навчальний клас

Творча майстерня

З 08.10.2017

10.45 – 11.45

Молодша група

Григорчак Ксенія

Трапезна

Театральний гурток

12.00 – 13.30

Манько Поліна

Навчальний клас

 

Канікули та вихідні для учнів недільної школи:

1) різдвяні: 30.12. - 14.01.
2) Масляні: масляна неділя та 4 наступні дні - з понеділка по четвер
3) пасхальні: Від страсного четверга перед Пасхою до понеділка після Пасхи, а також наступні субота та неділя.
4) у липні: в день купальських вечорниць;
4) 24.08. – День Незалежності України
5) 14.10. – День Покрова Пресвятої Богородиці, День Захисника Вітчизни

 

В усі означені дні та періоди жодних занять у недільній школі проводити не можна. На проведення окремих занять та майстер-класів в ці дні та періоди необхідно брати у настоятеля храму о. Андрія дозвіл.

 

 

 




Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas