Тайм-менеджмент – важлива тема для всіх мам, а особливо для матусь, які мають дітей з інвалідністю. Про це та інше говорили, тренувалися 15 вересня в «Іоанновому центрі» в рамках проєкту «Коло довіри» на п’ятому занятті «Школи психологічної підтримки» (групи взаємопідтримки) для батьків, які мають тяжкохворих дітей.

Школа психологічної підтримки в «Іоанновому центрі» Школа психологічної підтримки в «Іоанновому центрі»

Звичайно, піклуватися про дітей необхідно, але мамам, які через важку хворобу дитини не можуть працювати, не можна забувати і про себе. Разом обговорювали та вчилися самоорганізовуватися, розподіляти так свій час, щоб його на все вистачало. 
Звернули увагу, що необхідно визначатися з пріоритетністю справ, не братися за все одразу, не відволікатися на пусті розмови по телефону чи соцмережі.

Школа психологічної підтримки в «Іоанновому центрі» Школа психологічної підтримки в «Іоанновому центрі»

Уявімо ситуацію: мама знайшла на всіх час, тільки не на себе, втомлена та роздратована, спілкується з дитиною, виховує. Зрозуміло, що в такому стані маму буде дратувати поведінка дитини, яка може бавитися, не слухатись або плакати тощо. Чи буде позитивний результат? Відповідь очевидна. Якщо у мами вистачає часу на родину, дітей, чоловіка і на себе, тобто для улюбленої справи чи занять зарядкою тощо, мама відчуває себе спокійною, впевненою, а родини – міцні та щасливі.
Під час розмови кожний учасник проговорив наболіле саме йому, з допомогою психолога Тетяни Білохи знаходили для себе відповіді або шляхи вирішення проблем.

 
Проєкт «Коло довіри» здійснюється у рамках програми «Активна церква в громаді» за підтримки БО «Львівська освітня фундація». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією БО «Львівська освітня фундація».

http://www.lef.org.ua/

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas