Цього року святкування Храмового дня на честь Архістратига Михаїла у #волоське вийшло пречудовим. Так-так, 1 грудня ми святкували день святого Архангела Михаїла. Вже кілька років, як ми кинули традицію святкувати це свято день в день. Тепер храмове свято ми святкуємо в одну з найближчих неділь до 21 листопада. Бо, якщо святкувати день в день, то ті, хто працюють, не зможуть відвідати святкову службу.

Образ святого Михайла уособлює перемогу добра над темними силами. 21 листопада християни відзначають день Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Архистратиг Михаїл, ім’я якого означає «хто, як Бог?» або «хто рівний Богові?» є вождем Небесних сил, тому і називається архистратигом, тобто воєначальником сил Господніх. Коли одержимий гордістю Денниця повстав проти Бога й потягнув за собою безліч інших духів, тоді святий архистратиг Михайло явився захисником Божої слави, закликав інших ангелів повстати проти зла і перебувати в покорі Господу. У церковних співах він оспівується як «ангельських ликів чиноначальник», «Трисонячного Божества повстанець». Свято носить назву собору, тому що в цей день прославляються всі безплотні сили Небесні.


ХРАМОВИЙ ДЕНЬ У ВОЛОСЬКОМУ ХРАМОВИЙ ДЕНЬ У ВОЛОСЬКОМУ ХРАМОВИЙ ДЕНЬ У ВОЛОСЬКОМУ


Трохи про наше святкування.

Службу правив Митрополіт Іриней. І це для нас стало особливою втіхою та натхненням. Також у проведенні служби взяв участь наш давній друг о. Тарасій Марченко. Серед парафіян були слабочуючі та глухі люди. Тому служба і всі проповіді йшли з сурдоперекладом від Євгенія Бабенко.

Надзвичайно важливим цей день став для парафіян нашого храму, яких Митрополіт Іриней особисто нагородив Орденом Хрещення Київської Русі.

Грамотою Блаженнійшого Митрополита Онуфрія нагороджена Тарасова Марина Григорівна.

Також парафіяни, які постійно беруть активну участь у житті Храму були нагороджені Грамотами Високопреосвященнійшого Митрополіта Іринея.

ХРАМОВИЙ ДЕНЬ У ВОЛОСЬКОМУ ХРАМОВИЙ ДЕНЬ У ВОЛОСЬКОМУ ХРАМОВИЙ ДЕНЬ У ВОЛОСЬКОМУ


Отець Іоанн Грязєв відзначений черговою нагородою – правом носіння набедреника.

Після святкової служби та привітань була змога поспілкуватися одне з одним та з гостями під час братської трапези.

А у дітей була цікава біблійна вікторина та солодкий стіл.

Коли вже всі роз’їхалися, ми сіли з нашим церковним активом і підвели підсумки того, що ми вже зробили. А заодно обговорили плани того, що ми хочемо зробити у майбутньому.

Зі святом! Божого Благословення!

  

 

 

 ПОВНИЙ ФОТОЗВІТ


скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas