Святкування Храмового дня у Волоському

Храмове свято у #волоське вийшло на славу! Почалося недільною святковою службою. Всі разом помолилися, багато спілкувалися, раділи, вітали одне одного. Традиційно в цей день - дитяча літургія, тобто служба з поясненнями для дітей. Дорослі теж багато чого для себе пізнають.

Як завжди, довго з дітьми обговорювали євангельське читання - притчу про доброго самарянина. Цікаво було послухати, як кожен з них пригадував, коли він в житті був добрим самарянином і комусь допоміг.

Для зручності ми надрукували для дітей спеціальні книжки з малюнками та з літургійними молитвами, які вони слухають на службі Божій. Додатково - всі тексти виводяться на екран. Це допомагає сприймати тексти не тільки через слух, але й через зір.

І, звісно, разом з дітьми на службі співали все, що можна співати.

 

Святкування Храмового дня у Волоському Святкування Храмового дня у Волоському Святкування Храмового дня у Волоському


У дітей після служби була своя програма. Вони пограли з нашими друзями - клоунами, поїли смачного торта, а потім поїхали до Дніпра на екскурсію по храмах. На зворотному напрямку заїхали до Макдональдса, де накупили смаколиків і вже у трапезній храму продовжували радіти та веселитися.

А дорослих після служби Божої чекала святкова трапеза, плов та шашлики і ще одна родзинка нашого свята - дві презентації спогадів про шлях нашої храмової родини. Пригадали й тих, кого вже немає з нами, хто вже пішов...

Святкування Храмового дня у Волоському Святкування Храмового дня у Волоському Святкування Храмового дня у Волоському

Дякуємо всім тим, хто допомагав організувати свято, хто купував продукти, готував, супроводжував дітей, прибирав, смажив, пік, грав, фотографував і радів разом з нами!

 

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas