После литургии в Прощеное воскресенье дети и родителм нашего храма собираются, чтобы вместе встретить Масленицу – самый веселый праздник. И если в прошлые годы празднование заключалось в играх и потешных конкурсах между командами детей и родителей, то в этом году из-за большого количества детей соревновались только наши маленькие прихожане. А прошлогодние капитаны команд -Настя Головченко и Полина Манько в этом году были ведущими. Вот что говорили ребята после праздника:

 

Кожемяк Маргарита: «Цьогорічна Масляна була надзвичайно веселою. Цікаво спостерігати, як завзято наші батьки відвойовували право бути суддями. Особливо мені сподобався конкурс «Півнячі бої». Під час змагань ми не тільки повеселилися, а й наїлися, конкурси були веселими і дуже смачними: млинці з сиром, ізюмом, шоколадом, медом… До того ж моя команда перемогла!!!»

 

Рудова Ксенія: «Молочний бар» - неперевершений конкурс.

Команда «Масляних зайців» зʹїла і випила найбільше і перемогла, отримавши на призи багато цукерок. У трапезній після конкурсів я могла пити тільки чай, а вареники з сиром лишила дорослим».

 

Головченко Анастасія: «Цього року на Масляну я була ведучою. Старших дітей було так багато, що ледь вмістились у дві команди. Для малят дядя Юра грав роль чарівного масничного стовпа – він крутився і підіймав яскраві палиці з призами, але спритна малеча всі фрукти і цукерки дістала і всі загадки відгадала.

Мені було нелегко проводити конкурси тому, що прихожанам уже тісно в нашому невеликому храмі і в класі. Ми молимось і чекаємо, щоб скоріше почалось будівництво великого нового храму».

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas