Ось і добігла кінця Масляна. За цей тиждень хто як міг, готувався до початку посту. Хтось відвикав від м’ясних страв, хтось мирився з тими, кого скривдив, а хтось дозволив собі розважитись, знаючи що наступні 40 днів – піст.

В неділю ми зібралися в нашому храмі аби не тільки помолитися, а й особисто попросити прощення, у тих, з ким бачимось лише в церкві. Цього дня прийшло багато дорослих, але дітей було ще більше! Це все тому, що по завершенні богослужіння на них чекало довгоочікуване свято.

Церковне подвір’я та, навіть, за його лаштунками, зайняла дітвора. Для дітей був підготовлений квест з 10 станцій. Вони перетягували канат і розповідали вірші, брали участь у півнячих боях і, навіть, літали на мітлах у тандемі! Проходивши 10 станцій з випробуваннями, діти заробляли «волошки», за які могли придбати в «магазині» щось на свій смак в залежності від кількості зароблених «волошок». Наприкінці свята усі були задоволені, адже і діти з подарунками та незабутніми враженнями, і батькам радісно, що їх дитина щаслива.

Трошки перепочивши, ми почали свято для дорослих. Усіх прихожан та гостей храму чекала смачна юшка та млинці з різноманітними начинками. Розважити всіх завітав наш друг Ян (клоун Фонарик). Він показував фокуси, провів веселі конкурси, в яких переможці отримували призи. Після чого пройшов благодійний аукціон. Цього року усі виручені кошти будуть адресовані мешканцю села Олександру, який потребує трансплантації серця і легень. Дякуючи Богу, МОЗ сплатило операцію в Індії, але приїхати туди і жити там разом із супроводжуючим він має за свій рахунок і саме з цим ми хочемо йому допомогти.

Після запеклої боротьби за цінні лоти, втомлені, але задоволені ми перейшли до трапезної, де ще в дружній компанії поспівали пісень, поспілкувалися, звичайно ж, частувалися млинцями та різними солодощами.

Так ми у Волоському святкуємо Масляну. Ще раз вітаємо усіх і бажаємо наснаги та сил у наступаючому Великому посту.


 Масляна у Волоському
 Масляна у Волоському
 Масляна у Волоському
 Масляна у Волоському
 Масляна у Волоському
 Масляна у Волоському
 Масляна у Волоському    Масляна у Волоському    Масляна у Волоському

 

Фотозвіт Масляна в Волоському

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas