Одне з 12 річних, найбільших церковних свят – Преображення Господнє, також відоме в народі як «Яблуневий Спас» відсвяткували усією парафією храму Архістратигу Божого Михаїла. Ця літня субота була теплою та надзвичайно радісною. І діти і дорослі у цей день намагаються принести до храму хто яблучко, хто виноградик або якісь інші фрукти цьогорічного врожаю тому що, після Літургії благословляється їсти цьогорічні фрукти. Така традиція з’явилася ще за часів існування Візантійської імперії і головною ідеєю було подякувати Богові за те, що земля вродила свої плоди, до речі у зв’язку з тим, що наш клімат і клімат тогочасної Візантійської імперії сильно відрізняються плоди які благословляє Церква, не завжди встигають до того дня, коли їх треба приносити. Також у цей день церкви наповнюються білими кольорами нагадуючи те, як зробилися одежі Спасителя білішими за сніг коли Він Преобразився перед своїми учнями на горі Фавор, показавши їм, як ми змінимося після Його другого пришестя і Воскресіння усіх мертвих.

Під час святкової Літургії настоятель парафії, отець Андрій промовив проповідь присвячену святу, а після цього усі молилися за мир в Україні, за наших рідних та близький, а також за будівництво нового храму. Після відпусту були прочитані молитви на благословення нових плодів, після чого усі пішли до церковного подвір’я де усім бажаючим освячували принесені фрукти.

На тому ж церковному подвір’ї усіх чекав сюрприз – благодійна ярмарка від Фонду громади «Борисфен», де можна було придбати єкслюзивне вітамінне мило, виготовлене, та упаковане у нашому ж храмі декілька тижнів тому нашими дорослими та маленькими прихожанами, а усі кошти з продажу мила були направлені на лікування маленької Коніченко Антоніни з м.Нікополь.

Бажаємо усім наснаги, сил і натхнення для того щоб преображати світ та власні серця любов’ю до ближніх та до Бога.


Преображение Господне в Волосском Преображение Господне в Волосском Преображение Господне в Волосском

Преображение Господне в Волосском Преображение Господне в Волосском

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas