Сьогодні, у день пам’яті святого великомученика та цілителя Пантелеймона, всією парафією здійснили богослужіння з нагоди храмового свята у Ракшівці.

Пантелеймон присвятив все своє життя допомозі бідним, злиденним та хворим. Він відвідував хворих у в’язницях, а особливо християн, і зцілював їх іменем Ісуса Христа.

Рано вранці зібралися у Волоському храмі святого Архістратига Михаїла, де відслужили Утреню, а потім переїхали до села Ракшівки, де посеред поля, під відкритим небом біля закладеного фундаменту храму в честь святого Пантелеймона здійснили Божественну Літургію, під час якої помолилися за мир в Україні, за здоров’я наших близьких та за будівництво нового храму. Після Літургії служили водосвятний молебень, а потім дружно пішли на святкову трапезу, яка була розташована прямо посеред поля, неподалік того місця, де молилися. У всіх присутніх залишилися дуже теплі враження від такої незвичайної служби, коли між тими, хто стоїть у храмі та священством, що стоїть перед Престолом, немає ніяких перепон. В такі моменти ще сильніше відчувається, що ми більш ніж парафія - ми одна велика родина.

Запрошуємо усіх, хто ще не був на такій службі, приєднатися до нас наступного року у цей самий день.

 
Храмовий день у Ракшівці Храмовий день у Ракшівці Храмовий день у Ракшівці Храмовий день у Ракшівці
скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas