Для учнів недільної школи нашого храму Архістратига Михаїла протягом липня поточного року Фонд громади «Борисфен» провів чотири майстер-класи з виготовлення домашнього вітамінного мила в рамках проекту «Розвиток волонтерства».

Сорок дітей нашої громади навчились новій справі – варити чудове мило. Хоча дітки різного віку та різних вподобань, але всім без виключення сподобались ці заходи. Діти залюбки працювали над своїми витворами, ретельно добирали аромати, форми та кольори для мила, бо ж вони знали, що це мило для благодійного ярмарку, кошти від якого будуть направлені на доброчинність. І ось, завдяки старанням дітлахів, в нашій майстерні 68 витворів мистецтва. Кожне унікальне та неповторне: квіточки, паровозики, сердечка, рибки, м’ячики тощо.

Окрема вдячність від всіх гарній людині та волонтеру – Наталі Ігнашевій. Дякуємо за допомогу у проведенні майстер-класів, за створення творчої та доброї атмосфери під час заходу, за професійний підхід до дітей.

Але на цьому проект не закінчується. Всіх учасників чекають майстер-класи з виготовлення подарункових упаковок для мила.

Побажаємо нашим діткам творчого натхнення!

 Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському  Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському  Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському 
 Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському  Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському  Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському  Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському
 Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському  Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському  Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському Майстер-клас з миловаріння для недільної школи у Волоському 

Захід проведено в рамках грантового проекту «Розвиток волонтерства в громадах», який реалізовується Благодійною організацією «Львівська освітня фундація».

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas