Масляна – радісне свято, коли люди прощаються з зимою і зустрічають весну. Свято активно відзначалось в старі часи, але і в наш час збереглося багато світлих традицій. Це останній день перед Великим постом, коли можна ще їсти молочні, яєчні та рибні продукти.

У Волоському храмі святкування розпочалося з дитячої літургії, на якій отець Андрій пояснював малечі, як проходить богослужіння та що означають деякі молитви. Отець Андрій читав Євангеліє про прощення гріхів, про майбутній пост і очищення душі й тіла. Дорослі та малеча просили один в одного прощення за «кривди» чи «гріхи», заподіяні протягом цілого року.

Масляна у Волоському храмі Масляна у Волоському храмі Масляна у Волоському храмі
Масляна у Волоському храмі Масляна у Волоському храмі Масляна у Волоському храмі

Після недільної служби всі дітки зібрались на храмовому подвір’ї, співали пісень, водили хороводи. Спеціально для них підготували танцювальний сюрприз – флешмоб. Всі з задоволенням повторювали рухи запальних танців. Коли всі стомилися,перейшли знову до храму, там на діток чекали млинці та солодка вата.

Втомившись та наївшись вдосталь млинців, наші дітки розбіглись по хаткам, а їм на зміну на свято прийшли їх батьки, всі прихожани та гості нашого храму.

На святі урочисто оголосили переможців конкурсу «Казка про Волоське».

Ми щиро вітаємо переможців конкурсу!

У номінації «Віршована казка» перемогла Лісова Галина, яка написала вірш - казку «Зародження села Волоського».

За перемогу у номінації «Дитяча казка» нагородили 12-річну Смик Ярославу, яка написала казку «Волоське дерево».

За перемогу у номінації «Казка прозою» нагородили Світлану Гаржу, яка написала казку-легенду «Спір».

Заохочувальними призами також були нагороджені Сергій Слєпцов та Ольга Слєпцова за оброблений цікавий історичний матеріал про Волоське.

Також на святі пройшов благодійний аукціон, організований Благодійним фондом громади «Борисфен». Аукціон був націлений на збір коштів для допомоги малозабезпеченим та багатодітним сім`ям, а також інвалідам. Фонд «Борисфен» визначив декілька сімей, які потребують допомоги. Першочергово допомога буде надана інвалідам, прикутим до ліжка. Дякуємо всім, хто взяв участь в аукціоні і тим самим допоміг людям, потребуючим допомогу.


Масляна у Волоському храмі Масляна у Волоському храмі Масляна у Волоському храмі
Масляна у Волоському храмі Масляна у Волоському храмі Масляна у Волоському храмі

Після аукціону всіх запросили до трапезної, де прихожан розважав наш надійний друг клоун Фонарик. Як було весело під час проведення Фонариком конкурсів та фокусів, можна зрозуміти з фотографій, які залишились на пам'ять про свято, а ті, хто не зміг взяти участь у святкуванні, можуть побачити їх на нашому сайті.

Вже почався Великий піст. Бажаємо всім миру, добра, спокою, сімейного благополуччя та Божої благодаті.

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas