«Немає в Христовій Церкві більшого свята, більшої радості, як Воскресіння Христове. В ньому вона святкує знищення смерті, зруйнування пекла, початок нового вічного життя» - такими словами починався  великодній виступ дітей у нашому храмі. Як і на Різдво святкове дійство звучить кількома мовами.

Учні недільної школи пишаються своїм маленьким подвигом. Адже їхні однолітки сплять, а вони несуть благу звістку багатьом прихожанам, що прийшли на святкову Великодню службу.

Продовжуючи Пасхальне святкове богослужіння, діти показують спектакль про диво Воскресіння і про те, які зміни ця подія несе у душі і вчинки людей.  Старші учні недільної школи – Манько Поліна, Ільїна Марія, Рудова Ксенія, Головченко Анастасія, Кожемяк Маргарита – не просто учасники свята, вони – його автори. Озброївшись книгами і інтернетом, вибрали гарний матеріал, склали сценарій, самі підбирали слайди для фонових заставок, монтували супровід.  Яна Вікторівна Місаілова підібрала  прекрасні пісні-молитви: «Христос Воскресе» - сербською мовою і «Достойно єсть» - грецькою. 

Наші маленькі артисти, вже маючи деякий досвід, відчувають – головне виразити власні почуття, вразити глядачів. Настрій дітей передають їх відгуки-спогади:

- «Це було щось незвичайне і неповторне.І сама ніч на Великдень була прекрасна. Дивлячись на небо, видно як зорі посміхаються людям і говорять «Христос Воскрес!» (Рудова  Ксенія)

- « Коли ми бачимо сльози на очах прихожан-глядачів, то розуміємо, що робимо все правильно і хочеться подякувати їм за розуміння».(Манько Поліна)

- «Виступ закінчився, йдемо додому – вже світліє небо. Піднесений настрій! Яка велика подія – Христос Воскрес!»


(Голубова Іра). 

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas