«Happiness is the only good. The time to be happy is now. The place to be happy is here. The way to be happy is to make others so».

Robert Green Ingersoll

(Счастье - это только хорошее. Время, чтобы быть счастливым, - сейчас. Место, чтобы быть счастливым, - здесь. Способ быть счастливым, чтобы сделали другие так).

Пам’ятаю, колись давно прочитала в газеті слова відомого радянського актора Юрія Нікуліна: «Если каждый из нас сумеет сделать счастливым другого человека, хотя бы одного, на земле все будут счастливы.» І от, напевно, з тих пір, коли мене питають, в чому ж сенс життя, я завжди відповідаю – робити інших щасливими. Але дивлячись на цей світ, затягнутий у війни, постійні політичні суперечки, економічні кризи та екологічні катастрофи, ну не віриться, що можна всіх зробити щасливими. І всіх так і правда не можна, але потрапивши у певне оточення, це можна робити ну прямо у геометричній прогресії. Саме в таке оточення ми потрапили цього літа.

В липні ми, завдяки нашій неймовірній Йоланті Деніссен (вчительці англійської мови недільної школи при нашому храмі) та багатьом людям (дай, Боже, їм здоров’я), що побажали залишитись невідомими, але зробили все можливе на здійснення цієї поїздки, відвідали чаруючу Хорватію. Сім незабутніх днів ми провели в компанії людей, яких не можна описати одним словом, людей не просто з великих, а з найбільших літер у світі. Асоціація Per Un Mondo Migliore стала нам просто другою сім’єю. Разом з ними ми здійснили купу благодійних проектів: murals на території дитячих садочків, очищення території під футбольне поле, клоунотерапія в будинку для людей з вадами розвитку, відвезення продуктів першої необхідності людям, що проживають на території післявоєнних дій в сусідніх містах, а також флешмоб та FREE HUGS в самому центрі Рієки. Я б могла це все описувати дуже детально, але тут ніяких слів не вистачить, просто хочеться побажати кожному відчути це щастя, коли ти приносиш те щастя комусь іншому.

Величезна подяка всім організаторам, учасникам, людям, що всіляко підтримували нас. Непомірна подяка Йоланті за такі можливості, яких ми б в житті ніколи б не мали, та, звичайно, отцю Андрію Пінчуку за те, що колись давно не просто взяв басейн, а запросив Яна Рогалу (нашого лікаря-клоуна) на філіжанку кави, але це вже зовсім інша історія.

Маргарита Кожемяк

 

фотоотчет

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas