23 червня поточного року настоятель нашого храму священик Андрій Пінчук буде проводити тренінг по фандрейзингу, який організовує Благодійний Фонд «Помагаєм» в рамках реалізації проекту «Посилення експертного потенціалу громадських активістів Дніпропетровська та області» грантового проекту «Київський Діалог» ОДМГО «Культура Медіальна».

Що ж таке фандрейзинг? Слово походить від англійського fundraising — залучення ресурсів, коштів. У сучасній українській мові існує два варіанти написання і, відповідно, вимови цього слова — «фандрейзинг» і «фандрайзинг». Ми скористаємося першим варіантом, оскільки він відповідає правильній вимові англійського слова raise — залучати, збирати.

Якщо благодійність — це добровільна та безкорисна допомога тим, хто її потребує, то фандрейзинг слід розглядати як дію, спрямовану на залучення цієї допомоги для тих, хто її потребує. У цьому, власне, і полягає зв’язок між благодійністю і фандрейзингом у контексті суспільних відносин.

Принципи благодійності (добровільність і безкорисність) можна застосувати і до фандрейзингу. Принцип добровільності полягає в тому, що громадсько значима діяльність здійснюється за власним бажанням, а не за чиїмось наказом. Принцип безкорисності передбачає залучення ресурсів не для власного збагачення, а для вирішення громадських проблем. Важливо зазначити, що мова йде не лише про залучення, а й про об’єднання ресурсів кількох сторін.

Організація, яка займається фандрейзингом, залучає зовнішні ресурси від донорів, спонсорів тощо. Вона вкладає і свої внутрішні ресурси. Такий процес називається мобілізацією внутрішніх благодійних ресурсів (тобто власних).

Громадські активісти, які візьмуть участь у тренінгові, зможуть реалізувати свої можливості завдяки отриманим знанням по фандрейзингу.

Тренінг відбудеться за адресою: с. Волоське, вул. Поштова, 4а (в храмі).

Дата проведення: 23 червня 2016 року.

Початок реєстрації: з 9.30.

Початок тренінгу: 10.00.

Тривалість: 6 годин.

Тренер: о. Андрій Пінчук.

Учасники: громадські активісти.

Взяти участь у тренінгу можливо за попередньої реєстрації за телефоном: 067632 69 94, керівник проекту Оксана Володимирівна Чупіта, programs@pomogaem.com.ua.

скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas