В селі Волоське 22 травня 2016 року пройшли вибори старости сіл Волоське, Ракшівка, Червоний садок та Майорка. Згідноопрацьованих результатів серед 1235 зареєстрованих виборців у голосуванні прийняло участь 555 виборців нашого села, що становить 44,9%.

З них 484 виборців проголосували у приміщені виборчої дільниці і 71 виборця отримали бюлетені за місцем перебування.

7 бюлетенів було визнано недійсними. Залишилось невикористано 740 бюлетенів.

Лідером голосування став Пінчук Андрій Миколайович, котрий набрав 505 голосів, що становить 90,99 % від загальної кількості прийнявших участь у голосуванні.

Друге місце з великим розривом посіла Бондар Ольга Олександрівна, котра отримала 43 голоси, це відповідно становить 7,74 %.

Вітаємо настоятеля нашого храму, отця Андрія Пінчука, з цією подією! Бажаємо йому міцного здоровья, витримки, творчої наснаги, здійснення професійних планів, мрій та задумів. Зичимо надійних партнерів, підтримки і пошани від жителів громади! Так тримати!!!
Генадій Даценко

 
На своїй сторінці в Фейсбуці о. Андрій написав: "Хочу подякувати всім, хто мене надихнув на цей шаг: Раді ветеранів, нашій волоській середній школі, її натхненим вчителям, фермерам та підприємцям нашого села, команді фонду волоської громади "Борисфен", та простим мешканцям. Вдячен за Вашу довіру і відчуваю велику відповідальність за майбутнє нашої громади. Дуже сподіваюсь на Ваше розуміння, підтримку, терпіння - бо попереду багато роботи з реформування нашого села з метою вирішення вкрай нагальних питань з життєдіяльності села, невирішення яких буде тягнути нас у прірву: забезпечення питної водою, утилізація сміття та прибирання десятків стихійних звалищ, забезпечення технічною водою, і, звісно, дороги, освітлення і безпека у селі. Головним своїм завданням під час своєї каденції вважаю також розвиток активності наших мешканців, підтримку молоді та студентів, розвиток інституту квартальних, наближення соціальних послуг до наших односельців. 
Запрошую всіх до співпраці заради майбутнього нашого села та України!
Ну, з Богом!"
 
 
скачать dle 10.2 КиноСвин

Добавить комментарий

comments powered by Disqus

Парафия святого Архистратига Михаила. Разработка сайта VankaIdeas